Телевизор, LG 43QNED82A3B, 43" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Google Cast, 2 pole Stand
CreditCredit
Мощният процесор на LG увеличава резолюцията до качеството на оригиналното съдържание.
Насладете се на 4K Super Upscaling с подобрена резолюция, яркост и чиста картина.
Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас.
Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага.
Възползвайте се от предимствата на най-новите функции и софтуер с годишни актуализации.
Гледайте любимите си филми, спортни предавания и игри на LG Ultra Big TV.
Потопете се във високата резолюция на свръхмащабен екран.
Прецизната корекция на тона подобрява яснотата на звука за изключително аудио изживяване.
Удобно управлявайте настройките на саундбара от телевизора.
Изживейте върхови постижения в игрите с VRR.
Включете се в играта, без забавянето да пречи на представянето ви.
Размер на екрана, inch43" (109.22 cm)
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS 25 ThinQ
Честота, Hz60Hz
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио20W, 2.0 Channels, Alpha 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Clear Voice Pro, LG Sound Sync, Simultaneous Audio Outings
BluetoothBluetooth
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h54 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm96.9 x 25.7 x 63.4 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm200 x 200 mm
ДругиAlpha 7 AI Processor 4K Gen8
Безжична мрежаДа
Консумация, kWh/1000h54
Енергиен класG
ПодкатегорияТелевизори 43"
ЦвятBlack
Приложениеза дома
Тегло12.10кг
Честота на опресняване (Hz)60
HDMI портове (count)3
BluetoothДа
USB портове (count)2
Енергиен класF (SDR) / G (HDR)
VESA монтаж200x200
Тегло12.10кг
LG 43QNED82A3B 43" 4K QNED HDR Smart TV с Alpha 7 AI процесор
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана43"
Резолюция4K UHD (3840x2160)
Smart TVДа
Операционна системаwebOS 25 ThinQ
Честота на опресняване60 Hz